Event detail - Sen zvířat 2010


Events

Insert into calendar Backwards register Event participants

Sen zvířat 2010
Organiser Inzertspoj, s.r.o., vydavatelství časopisu PLANETA
Date of opening 11.09.2010 This event is already came out
Country
 Czech Republic
City Hoffmanův Dvůr – Vinořské nám. 34, 190 17 Praha 9
Registered no. 0 people

Umístění zvířat

Umisťování zvířat (psů a koček) do nových domovů, přímo na místě, dle dohody s daným útulkem. Předpoklad koček k umístění cca 120, psů cca 110.

Pro návštěvníky

Vstupné na výstavu je dobrovolné. Ideální je, pokud přinesete krmivo (granule, piškoty, konzervy) či chovatelské potřeby (deky, pelíšky, misky apod.) pro zvířata z útulků. Krmivo lze zakoupit také přímo na místě, u vstupu!

Po celý den je k dispozici doprovodný program pro děti i dospělé.

Pro děti malování a drobné soutěže a ruční práce.

Soutěž o nejkrásnějšího "Vinořského voříška". Návštěvníci se mohou se svým pejskem přihlásit na místě (zdarma u vstupu) do 11.00 hod. Předvedení a vyhlášení proběhne kolem 14.00 hodiny. Přihlásit se mohou i návštěvníci s pejskem, kterého si právě osvojili!

Všichni návštěvníci, kteří přijdou na výstavu se svým pejskem (či jiným zvířetem), musí mít s sebou platný očkovací průkaz zvířete! Bez toho vás nebudeme moci mezi ostatní zvířata pustit (dle platných veterinárních podmínek), což by byla škoda.

Všechna umístěná zvířata i návštěvníci se svými pejsky mají k dispozici ZDARMA základní veterinární prohlídku a poradnu odborníků v oblasti péče (očkování, odčervení apod.) a výživy v rámci projektu "Veterinář v parku" společnosti A- Vet, s.r.o. distributora krmiv pro psy a kočky Hill´s Pet Nutrition.

V areálu bude dále k dispozici prodej chovatelských potřeb a krmiv pro zvířata (přenosky pro přepravu zvířat, misky, krmiva, steliva atd.).

Pejsci, kteří budou k umístění, jsou označeni žlutými nebo červenými šátky s logem "Sen zvířat".

Cíl projektu SEN ZVÍŘAT

Sjednotit všechny útulky z celé republiky za účelem umístění opuštěných a týraných zvířat do laskavých domovů. Podpořit všechny organizace a lidi, kteří se starají o tato zvířata, zajistit jim věcné dary pro jejich svěřence a umožnit jim najít nová přátelství a kontakty, které je podpoří a pomohou jim v jejich péči o tyto živé bytosti.

Přijďte nás navštívit, i když zrovna nehledáte nového čtyřnohého kamaráda. I vaše návštěva pomůže! Všechny dary, které přinesete, nebo koupíte na místě, budou rozděleny hned po ukončení výstavy všem přítomným útulkům!


To this event registered as they will arrive

Participated  0
Not participated  0
Not yet confirmed  0

Came Club member His comment Morality

Discussion about the event

New topic

Events